• Vienkartinė apsauginė veido kaukė ( 50 vnt )

Vienkartinė trijų sluoksnių veido kaukė. Visos medžiagos yra nedirginančios, bekvapės. Su lengva ir patogia elastine ausies kilpa ir reguliuojama nosies vieta,
Elastinga ausies kilpa leidžia patogiai nešioti ir leidžia ausiai jaustis laisvai. Standartinis geras sandarinimo efektas, lengvai praleidžia orą ir leidžia kvėpuoti.

Trijų sluoksnių klostuotas dizainas. Dydis prisitaiko atsižvelgiant į veido formą. Kaukės pagrindinės funkcijos: apsauga nuo bakterijų, dulkių, kvapų, kasdienė apsauga. 

Spalva - melsva.

NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJOS:

  1. Prieš atidarydami pakuotę, kruopščiai nuplaukite ir nusausinkite rankas;
  2. Išėmę kaukę, nosies srities juostelę nukreipdami į išorę, uždenkite kauke burną bei nosį;
  3. Ištraukite elastines juosteles iš abiejų pusių ir užkabinkite už ausų, kad kaukė išliktų tinkamoje padėtyje;
  4. Jeigu reikia, elastines juosteles sureguliuokite;
  5. Po naudojimo, išmeskite kaukę į šiukšlių dėžę su dangteliu.

Rekomenduojama kaukę naudoti ne daugiau nei 4 valandas.

Kaukės pagrindinės funkcijos: apsauga nuo bakterijų, dulkių, kvapų, kasdienė apsauga.
CE sertifikatas
Pakuotėje: 50vnt.

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis, kad galėtumėte rašyti atsiliepimus

Vienkartinė apsauginė veido kaukė ( 50 vnt )

  • Prekės kodas: Kaukes50vnt
  • Likutis: Sandėlyje
  • 8.99€


Žymės: Vienkartinė trijų sluoksnių veido kaukė. Visos medžiagos yra nedirginančios, bekvapės. Su lengva ir patogia elastine ausies kilpa ir reguliuojama nosies vieta, Elastinga ausies kilpa leidžia patogiai nešioti ir leidžia ausiai jaustis laisvai. Standartinis geras sandarinimo efektas, lengvai praleidžia orą ir leidžia kvėpuoti. Trijų sluoksnių klostuotas dizainas. Dydis prisitaiko atsižvelgiant į veido formą. Kaukės pagrindinės funkcijos: apsauga nuo bakterijų, dulkių, kvapų, kasdienė apsauga. Spalva - melsva. NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJOS: Prieš atidarydami pakuotę, kruopščiai nuplaukite ir nusausinkite rankas; Išėmę kaukę, nosies srities juostelę nukreipdami į išorę, uždenkite kauke burną bei nosį; Ištraukite elastines juosteles iš abiejų pusių ir užkabinkite už ausų, kad kaukė išliktų tinkamoje padėtyje; Jeigu reikia, elastines juosteles sureguliuokite; Po naudojimo, išmeskite kaukę į šiukšlių dėžę su dangteliu. Rekomenduojama kaukę naudoti ne daugiau nei 4 valandas. Kaukės pagrindinės funkcijos: apsauga nuo bakterijų, dulkių, kvapų, kasdienė apsauga. CE sertifikatas Pakuotėje: 50vnt.